Daruj 2% pre JOGOVŇU

Rada by som sa s Vami podelila o možnosť, ktorú sa mi podarilo tento rok vybaviť pre našu JOGOVŇU - pomôcť nám, prispieť niečím bez toho, aby Vás to niečo stálo. JOGOVŇA bude môcť prijímať 2% z Vašich daní.

JOGA symbolizuje hlavne spojenie na tej najvyššej úrovni, akú si dokážeme predstaviť a ja tak trochu dúfam, že sa spoločne spojíme pre dobrú vec a budeme môcť takto spoločne pomôcť. 
V kútiku srdca v to tajne dúfam, pretože sami vidíte, že aj keď sa človek snaží ako môže, už akosi dochádzajú sily a aj prostriedky. Toto je spôsob, akým môžete pomôcť nezištne a bez veľkej námahy. 

Nie je momentálne popri dieťatku v mojich silách všetkých Vás osobne osloviť, zastaviť sa, požiadať, zavolať.. , ale Vy určite viete ako veľmi mi na Vás záleží a ako mi záleží na JOGOVNI, preto Vás prosím, keby ste aj Vy skúsili pomôcť, prípadne niekoho osloviť, kto by mohol... prosím, berte týchto pár riadkov tak, akoby som Vám ich rozprávala skutočne JA z celého srdca, s láskou a pokorou, tentokrát naozaj s prosbou. 
Budeme vďační mnohokrát za každého z Vás, za každý príspevok alebo snahu, aj najmenšie úsilie.

Pripomínam sa už takto v predstihu, aby ste túto informáciu mali už teraz a v marci sa mohli účtovníčke pripomenúť. (vo februári sa pripomeniem ešte raz aj s presnými inštrukciami) prispievať môžu aj FO aj PO. (fyzické aj právnické osoby)
Mnohí z Vás máte pracovný pomer, prípadne firmu, možno v rodine firmu alebo niekoho v okruhu známych, kto by mohol týmto jednoduchým a milým "gestom" takto pomôcť. Určite z Vás mnohí prispievate týmto spôsobom na rôzne organizácie, čo je úžasný a od Vás láskavý skutok. Skvelé, že tieto peniaze neprepadnú a využijú ich tí, ktorí potrebujú na dobrú vec.
Určite viete, že JOGOVŇA nedostáva žiadne príspevky, ani úľavy, fungujeme vďaka Vám a Vašej podpore. Nemôžeme fungovať ani na 50%, každú chvíľku sme zatvorený alebo výrazne obmedzený. Už to tak dlho trvá.. Tak veľmi mi to je ľúto, pretože práve JOGOVŇA by dokázala v týchto ťažkých chvíľach pomáhať tým, ktorí to skutočne potrebujú a ocenili by to. Tak by som si priala, aby sme mohli fungovať a pomáhať opäť. Napr. aj postcovidové stavy - pomáhať opäť liečiť dychom. Pomáhať už len tým, že sa opäť budeme stretávať, znovu sa spolu smiať, tešiť sa. Tešiť sa na miesto, kde sa tak radi vraciame. Mnohí z Vás máte to šťastie, že ste o prácu neprišli. Mnohí z Vás máte možnosť a môžete takto pomôcť, skúsme prosím spojiť sily, myšlienky, prosbu.. pre dobrú vec. PRETO, ABY SME MOHLI ĎALEJ RADI POMÁHAŤ

Preto Vás zo srdca prosím, ak môžete pomôžte nám týmto spôsobom.
Budem rada za každú spätnú info alebo aspoň zamyslenie sa, možno podnet alebo radu, aby sme spoločne mohli vytvoriť opäť niečo krásne
Vaša JOGOVŇA Gabi a lektori

Poukázané prostriedky budú použité na podporu JOGOVNE -prevádzkový chod a réžie.

Údaje JOGOVNE:

JOGOVŇA PB, IČO : 53300378, sídlo: Považská Teplá 71, 01705 , prevádzka: Štúrova 37, 01701 Považská Bystrica

presný postup nájdete na podstránke v tejto sekcii "Postup pre darovanie"