jogove-pobyty

Maledivy v marci 2024

Ak máš pocit, že stále nemáš čas, si vyčerpaná/ý a ideš z únavy do únavy, tak tento pobyt je pre Teba ideálny.

Malá skupinka, kde sa budem cielene venovať len Vám. Budeme pracovať s technikami dýchania pre harmonizáciu tela (aby sa telo mohlo začať liečiť aj na hlbších úrovniach), s uvoľnením, dotykom.. ,budeme samozrejme aj cvičiť :) , ale pohyb zameráme inak.

Nezabudni na to, že sebe aj svojim blízkym dáš najviac, ak budeš Ty zdravá/ý, spokojná a naplnená vitalitou.

Ak sú Ti moje slová blízke, dotkli sa Tvojho srdca, ozvi sa mi.

Bližšie info nájdeš tu https://www.jogovnapb.sk/maledivy-s-jogou/

UPLYNULÉ POBYTY :

Smaragdový ostrov SARDÍNIA 2023

Regeneračný pobyt spojený s jogou

Hotel Club Esse Palmasera Village Resort****+
Termín 17.6.-24.6.2023

Top First Minute do 31.12.2022 - maximálna zľava -37%

(Rezervovaných len 10 izieb) - možnosť dohlásiť izby v prípade záujmu do 10.1.2023 Po tomto termíne sa dostupnosť izieb bude preverovať priamo na hoteli, nedokážeme však garantovať rovnakú sumu!

* záloha len 100€/os do 31.12.2022

Týždeň plný jogy, oddychu a pohody

* 8dní / 7 nocí v spolupráci s CK ETOURS v PB, CK Koala a Tiptravel

* All Inclusive služby DARUJ SI LETO UŽ TERAZ

UROB SI RADOSŤ UŽ TERAZ A TEŠ SA 6 MESIACOV ❤️

Zvýšte svoju energiu a prineste radosť do Vášho života! Nájdite si čas na dlhé prechádzky, knihu, doprajte telu regeneráciu a odpočinok, nechajte nasávať energiu zo slnka a morského vzduchu , vychutnávajte si ju ešte dlhé týždne, mesiace...* joga na pláži alebo v záhrade (ranné a večerné lekcie plné meditácie, pranayamy (dychových techník), asanovej praxe a individuálnych konzultácií , vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých

* možnosť prihlásiť sa aj jednotlivo - jednotlivci budú spolu na izbe (izba zdieľaná dvoma max troma osobami rovnakého pohlavia)

Počas pobytu sa budeme venovať rôznym štýlom jogy na krásnej rozľahlej pláži. 

Ranné meditácie, dýchacie techniky a prebúdzanie tela počas východu slnka, v priebehu dňa osobné voľno - čas na obľúbenú knihu, možnosť individuálnych hodín alebo osobnej konzultácie, poobedné lekcie jogy zamerané na rozhýbanie tela, lymfy, stabilizačné a rovnovážne pozície (asanova prax) .
V priebehu týždňa budete mať možnosť zrelaxovať myseľ, telo... - postupne zistíte, že pomalšie dýchate, pomalšie kráčate, pomalšie jete a tým viac si budete vychutnávať každý prítomný okamih.
Pobyt bude vhodný aj pre začiatočníkov, nakoľko sa budeme zameriavať na zdravú chrbticu a relaxačné techniky v priebehu lekcií. Každá hodina jogy bude obsahovať modifikácie pozícií, aby si mohli s chuťou a plynule zacvičiť aj pokročilí "jogíni" , ktorí dokážu aj v pokročilých pozíciách vydržať na viacero hlbokých dychov, ich telo má už vybudovanú kondíciu.
(Inšpirácia pre ľudí, ktorí s jogou ešte len začínajú)
Pokiaľ máte radi balančné pozície alebo stojky, neváhajte prísť a spolu s nami skúsiť niečo nové, naučiť sa nové spôsoby prechodov pozícií a dychu - zdokonaliť svoju asanu.

* All Inclusive v cene
* Priamo pri pláži z ružovo sfarbených drobných kamienkov s magickým výhľadom na hory, prekrásne záhrady plné olivovníkov a dlhá hotelová pláž
*Plážové lehátka aj slnečník v cene
(osušky za depozit)

* Transfer a delegát v cene
* v blízkosti jednej z najkrajších pieskových pláží ostrova Sardínia - Cala Luna
* približne 5 minút chôdze pešo od mestečka Cala Gonone s malým prístavom, nákupnými a zábavnými možnosťami (ľahko dostupné prekrásnou malebnou pešou promenádou priamo od hotelovej pláže)

*pobyt je vhodný aj pre rodinu, prípadne s maminou, alebo s deťmi, program počas dovolenky individuálny
* možnosť predĺžiť si pobyt na 15 dní

* cca 105 km od medzinárodného letiska v Olbii

* rôzne výlety na najkrajšie pláže alebo ostrov Korzika (info a ceny na stránke alebo u delegáta priamo na mieste pobytu)
Aktuálne info a ceny na stránke :https://tiptravel.sk/dovolenka/sardinia/palmasera-village/

https://koala.sk/dovolenka/sardinia/palmasera-village/


Cena :

* Najvýhodnejšie ceny do 31.12.2022 (ešte možnosť do 10.1.2023)
* Dve kategórie ubytovania (hotelová časť a malé hnedé vilky v záhrade / druhá pokojná časť BORGO za príplatok s vlastným bazénom a komfortnejšími väčšími izbami - odporúčam, stojí to za to)Cena :
*Osoba na základnom lôžku - zľava 37% -648,90€ (namiesto 1030€)
*Letiskový poplatok (od 2 rokov veku) - 199€/Os
* Emisný a enviromentálny poplatok 25€/os
*Komplexné cestovné poistenie PLUS 37,60€ (odporúčané ale voliteľné )
Cena komplet vrátane poistenia so zľavou 37% - 910,50€

* príplatok za časť BORGO Exclusive + 200€/os/pobyt - je na vyžiadanie a spätné potvrdenie od hotela

* Konečná cena pre dieťa na prístelke do 12 r. - 557,70€ (dieťa do 12 rokov - nesmie dovŕšiť 12 rok v čase príletu domov)
* Konečná cena pre dospelú osobu na prístelke (3.osoba na izbe) - 759,30

Záloha 100€, do 15.3.2023 treba doplatiť do polovice zájazdu a 45 dní pred odletom doplatený zbytok ceny.

Prihlásenie 0911999535 alebo gabriella.janech@gmail.com

Záloha a zmluvy sa riešia priamo s CK Etours (inštrukcie dám do emailu všetkým prihláseným)

* poplatok za jogu :

Zvýhodnená cena pre prihlásených do 12.1.2023 za všetky lekcie : 60€/každá osoba v skupinovom pobyte (okrem detí do 12r) splatný pred nástupom na DV v hotovosti osobne mne v JOGOVNI alebo prevodom na účet (max 5 dní pred odletom). V prípade potreby vystavím doklad /faktúru na konkrétnu osobu alebo skupinu osôb, poplatok je nevratný a záleží na Vás, či absolvujete všetky lekcie alebo žiadnu.
Za joga lekcie, ich vedenie, časové rozvrhnutie počas pobytu, štýl a priebeh lekcií je zodpovedný joga inštruktor počas pobytu.
Po tomto termíne je poplatok za jogu 75€/os.

V deň odletu sa stretneme na letisku, kde mi podpíšete menný zoznam a súhlas so spracovaním údajov.

Časy odletov a príletov zverejníme ihneď ako ich budeme vedieť od leteckej spoločnosti.

Storno podmienky platia podľa VOP https://tiptravel.sk/info/informacie-poistenie/

Viacero fotiek z minulých pobytov nájdeš tu :

https://www.jogovnapb.sk/jogove-pobyty/


Popis hotela :

VYBAVENIE » vstupná hala s recepciou a posedením • hlavná hotelová reštaurácia • all inclusive bar pri bazéne • bar na terase (za poplatok) • rozľahlý hotelový bazén • terasa na slnenie (slnečníky a ležadlá zdarma) • detské ihrisko • amfiteáter • tenisové kurty • wifi pripojenie v priestoroch recepcie (zdarma) • denný a večerný hotelový animačný program pre deti i dospelých

UBYTOVANIE » štýlovo zariadené 2-lôžkové štandardné izby s možnosťou 1, resp. 2 prísteliek v hlavnej budove alebo v hotelových vilkách umiestnených v hotelovej záhrade • všetky izby sú vybavené: minichladničkou • klimatizáciou • telefónom • trezorom • TV • vlastným hygienickým zariadením (kúpeľňa so sprchou, WC a sušič na vlasy) • balkónom alebo terasou s posedením

STRAVOVANIE » formou all inclusiveULTRA All inclusive » raňajky, obedy, večere formou švédskych stolov vrátane nápojov •voda, lokálne biele a červené víno, čapované pivo a rozlievané nealkoholické nápoje podávané počas obedov a večerí • voda, čapované nealkoholické nápoje, lokálne biele a červené víno, čapované pivo, vermouth, grappa, vodka, rum, gin, limoncello, káva, kapučíno, čaj podávané v bare pri bazéne v čase od 10:00 - 23:00 hod. • ľahšie občerstvenie v čase od 16:00 -18:00 hod. • slnečníky, ležadlá, resp. plážové kreslá pri bazéne a na pláži • hotelový animačný program•wifi v priestoroch recepcie

*hotel je pár krokov od krásnej plážovej promenády a priamo v mestečku https://www.calagonone.com/ 

Oficiálna stránka hotela : https://www.clubesse.it/strutture/resort-palmasera/


Fotogaléria