RELAX víkendový pobyt s jogou

Čerstvý vzduch Vysokých Tatier ozdraví Vaše pľúca a prečistí Vašu myseľ  22-24. 9.2023

Poďte si oddýchnuť od každodenného stresu do krásnej prírody, zrelaxovať v hotelovom wellness, načerpať novú energiu, uvoľniť telo cvičením jogy. Dokonalý oddych na 2 noci.

Krásne prostredie v srdci Vysokých Tatier - Hotel Hills* * * *  v Starej Lesnej - ideálne miesto na regeneráciu a oddych, novootvorený hotel od roku 2021. 

Telo a myseľ má dostatok priestoru na oddych, vypustenie starostí z hlavy, doprajte si, čo si telo bude žiadať - masáže, bazén, prechádzky, jogu,.. všetko na jednom mieste.. a možno len pokojný a nerušený oddych pri knihe .

Terapia oddychom!
Celý víkend bude zameraný na skutočný oddych. 

Techniky a cvičenie bude zostavené tak, aby si telo oddýchlo a zároveň sa naštartovalo s novou energiou v tele. Budete mať dostatok času na využitie masáži a wellness.

Dychové techniky každé ráno, fyzio cviky na uvoľnenie trapézov a krčnej chrbtice, preťaženého chrbta.

Zostava na cvičenie na doma, ktorá dokáže zharmonizovať a ukľudniť telo - príďte sa ju naučiť. Večerná lekcia bude spojená s dlhou relaxáciou pre dokonalý spánok. V priebehu lekcií využijeme aromaterapiu a zvukoterapiu.

Pobyt je vhodný aj pre ľudí, ktorí sa s jogou ešte len zoznamujú alebo ju chcú skúsiť.

SPA hotela je skutočne prekrásne.

Neobmedzený wellness v cene - Fínska suchá sauna, eukalyptová parná, bylinková suchá, soľná parná, relaxačný veľký bazén, horské jazierko s vírivkou, vonkajšie natur SPA.

Na hoteli máte možnosť objednať si masáže. Napr. thajskú masáž hlavy pre dokonalé uvoľnenie.

Taktiež môžete využiť úžasnú ponuku thajských masáži vo vedľajšom hoteli Horizont (dostupné pešo cca 5-7min) - https://horizontresort.sk/thajske-masaze/  Určite si ju pozrite, odporúčam!  

V prípade záujmu máte možnosť využiť taktiež SKY LOUNGE cca pre 4-5 osôb https://horizontresort.sk/sky-lounge/ - Jacuzzi a fínska sauna na streche hotela. Tieto služby vrátane masáží odporúčam objednať vopred, sú za poplatok. 

JOGA:
Joga počas pobytu : začíname v piatok jogou o 17:00 a končíme v nedeľu po rannej joge, doobedie a obed v nedeľu individuálne, možnosť neskoršieho predĺženého check-out.
Lekcie sú naplánované tak, aby ste pohodlne stihli aj raňajky, večere, SPA, masáže, čokoľvek, na čo budete mať počas pobytu chuť.
Sobota bude zahŕňať rannú aj večernú lekciu. 

Hotel a prostredie hotela je vybavené aj pre deti, čiže ak to chcete skĺbiť s oddychom pre Vašu rodinu, môžete vziať muža, deti-izieb bude dosť, obmedzený bude hlavne počet ľudí na jogu.

Termín : 22-24.9.2023
3 dni/ 2 noci

Miesto : Hotel Hills, Stará Lesná, Vysoké Tatry

Ubytovanie : štandardné 2 lôžkové izby, izby lux s príplatkom
Neobmedzený wellnes v cene
Strava : štandardná polopenzia

Cena :
Štandardná izba : 180€/os pobyt + 50€ poplatok za jogu ( izba obsadená 2 osobami), izba obsadená len 1 osobou cena 320€

LUX izba 220€/os pobyt + 50€poplatok za jogu (izba obsadená 2 osobami)

LUX izba zdieľaná 3 osobami (jednotlivcami) zvýhodnená suma 150€/os pobyt + 50€ joga poplatok

+ Poplatok za jogu 50€ je splatný na účet pred začiatkom pobytu alebo osobne v hotovosti prvý deň pri príchode bez ohľadu na počet absolvovaných lekcií, platí pre všetky osoby v skupinovom pobyte nad 15 rokov.  Poplatok zahŕňa všetky réžie, vrátane prenájmu a jogy.

Tieto ceny platia len pre náš pobyt ! Štandardné ceny ubytovania v 2 lôžkovej izbe v sezóne sa pohybujú až okolo 250-320€/noc s polopenziou. 

Zvýhodnená cena platí len s naším originálnym PROMO kódom, ktorý obdržíte pri prihlásení, rovnako aj s pokynmi ku rezervácií a úhrade.

STORNO je 30 dní vopred, platia VOP hotela- nájdete ich tu :https://hotelhills.sk/obchodne-podmienky/

Počet štandardných izieb , LUX izieb máme obmedzený – záväzné prihlášky na : gabriella.janech@gmail.com

Záujem (aj predbežný) treba nahlásiť do 30.7.2023.

Gabriela Šaradin Janechová +421911999535

(rezervovaných je len 10 izieb v týchto zvýhodnených cenách)

Viac info o hoteli a službách :
https://hotelhills.sk/
https://www.instagram.com/hotelhillstatry