Maledivy s jogou

Ak máš pocit, že stále nemáš čas, si vyčerpaná/ý a ideš z únavy do únavy, tak tento pobyt je pre Teba ideálny.

Malá skupinka, kde sa budem cielene venovať len Vám. Budeme pracovať s technikami dýchania pre harmonizáciu tela (aby sa telo mohlo začať liečiť aj na hlbších úrovniach), s uvoľnením, dotykom.. , budeme samozrejme aj cvičiť :) , ale pohyb zameráme inak.

Nezabudni na to, že sebe aj svojim blízkym dáš najviac, ak budeš Ty zdravá/ý, spokojná a naplnená vitalitou. 

Dopraj si čas pre seba.

Môžeš sa samozrejme prihlásiť len kvôli zážitkom, aj to je úžasná voľba! Možnosti výletov a objavovania budú na každom ostrove.

Ak sú Ti moje slová blízke, dotkli sa Tvojho srdca, ozvi sa mi.


Kapacita : 10 osôb

Termín : 4.3. - 13.3.2024 (10dní, 8 nocí)

Miesto : Maledivy  - 2 ostrovy : Thinadhoo (Vaavu Atoll ) a Hanimaadhoo (Haa Dhaalu Atoll )

Hotely : Thinadhoo - PLUMERIA, Hanimaadhoo - ECO BAREFOOT RESORT (oba majú na booking.com vysoké hodnotenie 9 )

Let : EMIRATY (prestup v Dubaji) , odlet a prílet VIEDEŇ

Transfery : presun rýchločlnom na hotel PLUMERIA, vnútroštátny let z medzinár. letiska na ostrov Hanimaadhoo a späť, transfer taxíkom na hotel (prelet ponad tú krásu ostrovov som pre Vás vybrala zámerne, aby ste mali možnosť vidieť zhora tú nádheru - stojí to za to!  Je to neuveriteľný zážitok a zároveň môžete vidieť viac ako jedno miesto. )

Lety a časy presunov sú vybrané a naplánované tak, aby presne "sadli" s presunom člnom a lietadlom, nikde sa nebudeme zbytočne zdržiavať :) využijeme všetok čas.

Bližší popis hotelov (odporúčam si fotky a videá popozerať, sú úžasné! ) :

4 noci s polopenziou a transfermi - Plumeria resort super delux izba s balkónom a s čiastočným výhľadom na more, súkromná pláž 

oficiálny IG profil hotela : https://www.instagram.com/plumeriamaldives/

reálne fotky od ľudí : https://www.instagram.com/explore/tags/plumeriamaldives/

4 noci s polopenziou a transfermi - Eco Barefoot Resort izba s bočným výhľadom na more a terasou, súkromná pláž a tyrkysová lagúna, prekrásne prostredie a eco koncept hotela, ktorý mňa veľmi oslovil (podporme tých, čo sa snažia žiť udržateľne )

Oficiálny IG profil hotela : https://www.instagram.com/thebarefootecohotel/
web : https://www.thebarefoot.com/

FOTO PLUMERIA :

FOTO ECO BAREFOOT RESORT :

Cena je kalkulovaná na 1 osobu (jednotlivcov budeme spájať spolu, ideálne je, keby ste už mali niekoho na izbu- partnera, kamarátku, sestru, dcéru, atď ).

Cena zahŕňa všetky lety, transfery, ubytovanie, polopenziu, služby CK, delegáta na mieste pobytu, vyplnenie formulárov IMUGA, ktoré sú potrebné pre prílet na Maldivy, online check-in (v prípade záujmu), poplatok za organizáciu a jogu (100€) -budem Vám samozrejme aj nápomocná počas pobytu :)

V prípade záujmu o izby s priamym výhľadom na more v Eco resorte alebo v záhradách v Plumerii ma informujte - zistíme doplatok

Záloha 50%

Zvyšná suma splatná 45 dní pred odletom 

Cena : 2490€/os

Cena neobsahuje : jedlo a nápoje mimo polopenzie (čistá voda pre porovnanie stojí 1€ fľaša), procedúry v SPA, výlety, cestovné poistenie so stornom, vie ho ale zabezpečiť - určite odporúčam ho mať. Niektorí už možno máte celoročné poistenie (skontrolujte si, či obsahuje storno a do akej poistnej sumy je).  V každom hoteli bude dostupné čerstvé ovocie a ovocné šťavy, ale i bar s kávou :) 

SPA

Eco Barefoot Resort ponúka holistickú terapiu - robí CHI GONG, Thajské a Balijské masáže, Ayurveda techniky  a masáže (aj obľúbenú Shirodharu a Abhyangam samozrejme), ponúka aj balíky Ayurvedy na viac dní, v ponuke aj Rejuvenate tela, tváre. Spa ponuku a cenník viem poslať v prípade záujmu

PLUMERIA - všetky druhy masáži, vrátane ayurvedskych - cenník viem doposlať 


Celý pobyt zabezpečuje cestovná kancelária, ktorá má bohaté skúsenosti so skupinami, svadbami, aj jednotlivcami.. sama majiteľka žila na Maledivoch 7 rokov všetky ostrovy a hotely, ktoré ponúka má osobne overené. Vlastní na Male vlastnú cestovnú kanceláriu a tu na SR ďalšiu .Čiže sa nemusíte báť, že by skladala pobyt cez booking .. bookuje náš pobyt priamo cez majiteľov hotela, pozná ich osobne. Lety aj ubytovanie, transfery budú na jednej zmluve! - to je veľmi dôležité.

Všetko sú malé ostrovčeky, môžete skúmať zákutia ostrova, relaxovať, potápať a šnorchlovať, požičať čln s presklenným dnom alebo paddleboard , v oboch hoteloch sú dostupné kvalitné masáže. Domáci zabezpečia prípadné krásne výlety:) . Určite viete, aký je tu bohatý podmorský život.. malé žraloky, manty, korytnačky prídu priamo k Vám (nie sú nebezpečné). Delfíny sú často vidieť aj z pláže - možnosť výletov za nimi. Eco Resort má úžasný eko udržateľný koncept - uvidíte sami. Nemotorizované športy bývajú zväčša bez poplatku.

Snažila som sa Vám vyskladať pobyt, ktorý by bol aj zážitkom pre Vás a aj štandardom v ubytovaní, službách (nejdeme do žiadnych lacných 2* guesthouse), nejdeme ani na hotel, ktorý je jediný na ostrove a nikde nič.., ideme za zážitkami, za relaxom, meditáciami, jogou, zábavou a nekonečným uvoľnením z tohto hektického sveta a povinností :) Neutekáme, ideme si oddýchnuť a načerpať sily! Ideme za niečím, z čoho môžete čerpať už teraz (tešiť sa na to) a budete z toho čerpať ešte niekoľko mesiacov alebo rokov po tom (to určite áno!).

Ak túžite po raji, dokonalých, nekonečných západoch slnka a vode čistej ako sklo.. toto je práve ono. Raz za život by to mal každý zažiť.

Cena sa môže zmeniť, ak by ste sa nahlasovali neskôr hlavne v letenke.. cena letenky je premenlivá, cenu ubytovania nám vie CK zagarantovať.
Nacenila nám aj tretiu osobu na izbe, ak by ste niekto chceli byť v takejto zostave a aj dieťa do 11,99r pri 2 dospelých osobách na izbe (v prípade záujmu pošlem ceny).

Na prvom ostrove bude aj SANDBANK (plytčina piesku, ktorá sa stráca a objavuje, krásny výbežok ). 

Pre porovnanie: CK v ČR ponúka 7 nocí na Maledivy v 1 hoteli za 67300 CZK čo je 2800 EUR)/os (presun člnom, 1 ostrov), InstaGym na SR 7 nocí na Maledivy v 1 hoteli za 2890€ /os a to už po zľave (presun člnom, 1 ostrov) .        Snažili sme sa vopchať do 2500€/os, plánovali sme to naozaj dlho a hľadali sme možnosti, aby nám pasovali lety, transfery, presuny atď, aby sme na hoteli a pláži mohli využiť čo najdlhší čas. V tejto cene je už aj ten vnútroštátny spiatočný let (čiže oba smery), ktorý stojí okolo 380€/os, letenka cez Emiraty s batožinou okolo cca 750-800€ (zámerne som nechcela lacné letecké spoločnosti), presuny člnom, taxík, strava k ubytovaniu - všetko sa to nazberá.. Pozrite si ponuku, premyslite a dajte mi čo najskôr vedieť. 

Pre bližšie info k hotelom a ich službám kliknite na PDF súbor  

Aktuálne príspevky môžeš sledovať v udalosti na FCB https://www.facebook.com/events/3138458276298218/?active_tab=discussion


Ak túžite po tejto nekonečnej kráse a pobytom s vnútorným naplnením, som tu pre Vás
S pozdravom ostáva JOGOVŇA 

Gabriela Šaradin Janechová

0911999535

www.jogovnapb.sk

https://www.instagram.com/jogaday